Belgium-Luxembourg

NL
Exécutif
Kiwanis > Topmenu > Bestuur

Bestuur

Wereldwijd is de Kiwanis International opgedeeld in ca. 90 districten. 

District Belgium-Luxembourg maakt met 9 andere Europese districten deel uit van de Europese Federatie (KI-EF: Kiwanis International European Federation).  

Aan het hoofd van een district staat de Gouverneur die samen met een secretaris en penningmeester, zijn voorganger en zijn opvolger (Gouverneur-Elect) het dagelijks bestuur vormt. 

Samen met de Luitenant-Gouverneurs vormen ze het Raad van Bestuur.

Bestuur Kiwanis district Belgium-Luxembourg

 Gouverneur

Josy Glatigny
Durbuy
kiwaniswe3@gmail.com 

 

Immediate Past Gouverneur

Marie-Paule Bollen
TONGEREN AMICITIA
mariepaule.bollen@gmail.com  

 

Gouverneur Elect
Jaak Michiels
GHENT SEAPORT
jaak.michiels@telenet.be

  Secrétaire de District
Dominique Swerts
HUY
kiwaniswe3.secretary@gmail.com
 

Trésorier de District 
Michel Tefnin
SPA
kiwaniswe3.treasurer@gmail.com

 

 Luitenant-gouverneurs 

   

Antwerpen
Geert Vyncke
MALLE
geert.vyncke.bvba@telenet.be 

   

Brabant Wallon
Mady Bauche
OTTIGNIES COEUR DE VILLE
bauche.mady@gmail.com

   

Bruxelles-Agglom-Brussel
Gérard Anneet
BRUXELLES CENTRE asbl
gerard.anneet@anneet.be

    Deux Luxembourg
Guy Borlon
DURBUY
comextborlon@gmail.com
    Hainaut-Est 
Eric D'hont
CHARLEROI PROMOTION
dhont.eric@skynet.be
 
  Hainaut-Ouest
Marie-Jeanne Vandenberghe
TOURNAI PRINCESSE D'ESPINOY
mariejeanne.vandenberghe@gmail.com
    Liège
Jean-Louis Pepin
LIEGE PRINCIPAUTE asbl
jlpepin@yahoo.com
  Limburg-Haspengouw
Frank Deloffer
HASSELT DE LANGEMAN
Frank.deloffer@skynet.be
 
  Limburg-Kempen
Patrick Degraen
BERINGEN DE BEERRING v.z.w.
patrick@groupdd.be
 

Namur
Robert Elias
NAMUR COMTE
robert.elias@openweb.be

    Oost-Vlaanderen Center
Thierry Willems
GENT ARTEVELDE
thierry@thierry.be
  Oost-Vlaanderen Rand
Luc Devreese
NINOVE-GERAARDSBERGEN v.z.w.
lucdevreese@gmail.com
    Vesdre-Hautes-Fagnes
Claude Lincé
STAVELOT PRINCIPAUTE
claude.lince@gmail.com
  Vlaams Brabant Oost
Dirk De Roo
LEUVEN v.z.w.
Deroo.d@skynet.be
  Vlaams Brabant West
André Trossaert
ZAVENTEM AIRPORT
andre.trossaert@telenet.be
 
  West-Vlaanderen Noord
Martin Duflou
BRUGGE VIVES v.z.w.
martin@duflou.be
    West-Vlaanderen West
Myriam Lemenu
IEPER DAMES DE VAUBAN
miriam.lemenu@eurexcon.eu
    West-Vlaanderen Zuid
Filip Vanoplinus
ROESELARE RODENBACH
filip.vanoplinus@vanelek.be

 

Belangrijke data

13/1/2018
2de Raad van Bestuur  2017-2018
Luik

5/5/2018
3de Raad van Bestuur 2017-2018
Antwerpen

14/9/2018
3de Raad van Bestuur 2017-2018
Marche-en-Famenne

15/9/2018
District Congres
Marche-en-Famenne

 

Kiwanis Belgium-Luxembourg

© 2017 Kiwanis Belgium-Luxembourg
Alle rechten voorbehouden

Kiwanis volgen:

Facebook